Srpen 2010

Upíři- pár žhavých informací

29. srpna 2010 v 16:38 | Simushenka |  TS3 Po setmění
Takže- upíři budou mít kromě strašidelné postele také oltář, schopnost fyzičky jim vzroste mnohem rychleji a jelikož bude vampirismus dědičný, nemusíte své potomstvo pokousávat:-) Jak již víte, budou mít vlastní klub, budou se živit červrnou plazmou, kterou si mohou vypěstovat, koupit v obchodě či nemocnici a pokud sní česnek, nebudou příliš nadšení. Slunce je nezabije, ale omezuje jejich schopnosti číst myšlenky, lovit ostatní a stát se na velmi krátký čas super silným. Více ve starších článcích:-) Jinak co se týče nového města Bridgepod, bude  inspirované New Yorkem, ale místo jedné uličky mrakodrapů bude jimi skoro plné. Prostě voda, na ní pár ostrovů, jeden veliký a na něm většina klubů a výžkových budov. Můžete simkám měnit velikost prsou a mužům svaly. ALe to už všechno znáte, alespoň pokud jste četli naše předchozí články:-)

Ts3 konzole- trailler

29. srpna 2010 v 15:53 | Simushenka |  TS3- ostatní dodatky
Zde naleznete opravdu dobrý trailler pro The Sims 3 konzole. . .

Na plný plyn- trailler a pár informací

29. srpna 2010 v 15:29 | Simushenka |  TS3- Na plný plyn
Takže The Sims 3 vychází už desátého září. Čtyři různé styly aut a šatů. . . na které se můžete podívat hned teď! Video naleznete zde.

Další žhavé novinky

26. srpna 2010 v 18:00 | Simushenka |  TS3 Po setmění
Nazdárek, podařilo se mi sehnat další žhavé novinky. . .

-upíři si mohou balíčky plazmy kupovat v nemocnici (to mě napadlo- ještě, že to fakt udělali)
-bowling z TS2 nahradí shuffleboard
-přehled o nejnovějších akcích získáte v novinách, od Simíků nebo náhledem v sousedství
-v novém městě bude i bar pro upíry (a bude se v něm podávat plazma...?)
-simíci mohou nyní tancovat přímo na stole (v podprdě a trenkách, co?)
-oběví se zde podobný předmět, s jehož pomocí foukali simíci v TS2 bublinky  
-obyvatelné bude pouze vrchní patro mrakodrapu, do něhož se bude jezdit výtahem (jinak by se asi ušlapali)
-když najedete na sima kurzorem, oběví se vám jeho "star level" (jak je slavný)
-přibydou videohry jako ve dvojce (to mi tam chybělo)
-budete moci postavit bazény v jakémkoli patře a s prosklenými stěnami (to jsem potřebovala, i když prosklené stěny už i tak mám)
-klub se mění- jeden den může být volně přístupný, další jen pro VIP (to bude trochu o nervy, pořád to kontrolovat)
-co se týče kariéry herectví (režizér a herec), můžete mít vlastní karavan
-můžete si zaplatit paparazzi- budou velmi otravní, budou se snažit vyfotit vaše simské celebrity, ale bude zábavné se s nimi vypořádávat
-některé drinky dokonce odstraní špatnou náladovku (to funguje i v reálném životě- bolí mě noha? -dám si Fernet! viz Comeback)
-můžete si do skupin přidávat i další simíky, kteří vás budou následovat, pokud si jich ovšem budete náležitě všímat
- skupiny jsou spíše o přátelení a společných akcích, než o randění
-nový pokrm- pikantní křidélka
-spousta nových drinků


Shuffleboard

Renesance starodávné hry

Trocha historie

Hra vznikla v Anglii někdy v 15. století. Původně se hrála v hospodách na obyčejných stolech s velikou těžkou mincí "groat", což byl předchůdce penny. Postupně se stůl specializoval a pro lepší klouzání se používala kukuřičná moučka. Stále se hrálo s mincemi, groat nahradila stříbrná penny, speciální kameny (puky) se objevili až v 19. století.Po staletí platila tato hra v několika anglických hrabstvích za nejoblíbenější aktivitu volného času. Ještě větší popularitu shuffleboard získal za oceánem, kam byl zatažen britskými kolonisty. Na začátku 20 století dostávala tato hra tolik prostoru v metropolitních newyorských novinách jako například box, či baseball.O tom, že tato hra byla velmi rozšířená a oblíbená mezi všemi sociálními vrstvami svědčí i to, že stůl pro tuto hru nesměl chybět na žádné luxusní lodi. Několik stolů na shuffleboard měl na palubě i proslulý Titanic.. Dnes shuffleboard prožívá svoji renesanci a získává davy příznivců také v Evropě. Ve světě se používá víc než milión stolů, které jsou vyráběny podle přísných norem.

Základy Shuffleboardu:

Na tomto stole lze hrát několik různých her, zde jsou základy, které platí pro všechny varianty hraní na shuffleboardu. Cíl hry: je vždy poslat kameny co nejdále na herní desce stolu, případně vystrčit soupeřovy kameny ven do žlábku (out) a získat více bodů než protivník.
Házení kamenů: Kámen se drží mezi palcem a ukazovákem, nebo i za pomocí dalších prstů. Někteřé hráči puk drží pouze jedním prstem zezhora. Hází se jemným, dynamickým pohybem ramene a zápěstí. Vždy se kámen musí dotýkat plochy, je přísně zakázáno aby letěl jakoukoli chvíli vzduchem - mohl by se porušit vysoce naleštěný povrch herní desky. Samotná taktika hodu je zcela volitelná, hráč může střídat ruce i polohy, je možné házet i z boku, přičemž ale nejméně polovina těla se musí nacházet za linií konce herní desky shuffleboardu. Pro lepší stabilitu se lze opírat o kraj stolu. Hráč má kdykoli před svým hodem možnost upravit dráhu pískem, zdá-li se mu v některém místě nedostatečně nebo příliš posypaná. Třást a hýbat se stolem je přísně zakázáno, může dojít k narušení přesného vyvážení.
Bodování kamenů: aby se mohl přičíst bod, kámen vždy musí přejet tzv. "foul line" (linie nejblíž středu) a to tu vzdálenější od házejícího. Kámen aby se nacházel v bodovaném pásmu, zde musí ležet plným objemem a to tak, že při pohledu zhora je mezi ním a linií vidět sebemenší mezera. Pakliže se čáry dotýká platí za to, že se nachází v pásmu předchozím. Dotýká-li se foul line nebo ji ani nepřekročil je hráč bez bodu. To samé platí přejede-li kámen všechna pásma, či prostě spadne po straně do žlábku. Zastaví-li se na konci třetího pásma na kraji a jeho část je převislá nad deskou je to tzv. "Hanger" a obecně platí za 4 body. V některých hrách se dále počítá i "Corner" (5b.) což je kámen převislý na rohu, tedy viditelně do dvou stran.
Před každou hrou si hráči hodí mincí nebo si střihnou. Vítěz si může zvolit barvu nebo pořadí. Obecně platí, že hrát poslední být tzv. Hammer je výhodou. Vítěz každého kola v kole příštím vždy začíná.

Pravidla Shuffleboardu:

Nejznámější a nejhranější formou hry je Knock Off. V této hře jde do velké míry o vyrážení soupeřových puků a podle toho nese i název. Tato základní hra existuje ve dvou formách angloamerické a evropské. Odlišnost forem se nechala inspirovat odlišností politického systému: zatímco americká je založena na systému vítěz bere vše, evropská je více proporční a dává větší naději slabším hráčům. První jmenovaná varianta je hrou originální a ve světě drtivě převažující, jsou to oficiální turnajová a ligová pravidla, proto bude zmíněna první.

Oficiální Knock-off

Jak na to: Hráči stojí na stejném konci stolu. První hráč hodí svůj kámen směrem k druhé straně stolu, která je bodovaným koncem se snahou aby se zastavil co nejdále. Jeho protihráč potom hází svůj kámen podobným způsobem a navíc se může (a nemusí ) snažit shodit kámen prvního hráče a zaujmout přitom co nejlepší pozici. Hráči potom házejí střídavě, dokud nehodí všech 8 kamenů. Po jejich hození je dokončeno jedno kolo. Hráč, jehož vedoucí kámen je nejvzdálenější je vítězem kola. Scóre vítěze se sečte a zapíše se na výsledkovou tabuli. Hráči potom přejdou na druhou stranu stolu, kde jsou kameny. Hraje se další kolo, a to stejným způsobem jako první. Vítěz předcházejícího kola hází jako první. Hra pokračuje tak dlouho, dokud některý z hráčů nedosáhne 15 bodů. 4 hráči - jak hrát Hrají 2 týmy po 2 hráčích. Každý hráč z týmu stojí na jednom konci stolu. Hra začne stejným způsobem jako u hry dvou - hráči na jedné straně střídavě hází, a to dokud nehodí všech 8 kamenů. Po jejich hození končí jedno kolo. Hráč, jehož vedoucí kámen je nejdál je vítězem kola. Scóre vítěze se sečte a zapíše se na výsledkovou tabuli. Hráči, kteří jsou na druhé straně stolu (kde jsou kameny) odklidí kameny a začíná další kolo z jejich strany stolu a spoluhráč vítěze minulého kola hází jako první. Hra pokračuje tak dlouho, dokud některý z týmů nedosáhne 21 bodů. Hraje-li více hráčů než 4, mohou se rozdělit do dvou týmů a v jednotlivých kolech se střídat, nebo utvořit týmů více a po skončených kolech (resp.2 kolech po zahrání z obou stran) točit nastupující týmy proti sobě.
Způsob bodování Po hození všech kamenů je hráč, jehož vedoucí kámen je nejdále od hracího konce vítězem kola. Scóre vítěze = sečtou se hodnoty všech kamenů, které leží před kameny poraženého hráče. Body získává pouze vítěz kola.
Pokud červený kámen je nejvzdálenější od hracího konce je tento kámen vítězný a pouze červený boduje. Určí se hodnota kamenů, které leží před vedoucím modrým kamenem. Ostatní červené kameny se nebodují. Pokud na stole nezůstane žádný modrý kámen, jsou všechny červené kameny bodované.
Vítěz není v případě naprosté shody nebo pokud na hrací ploše nezůstane žádný kámen - potom se nepočítá žádné skóre.

Knock off poevropsku

Evropská pravidla se liší v postupu házení a především v bodování. Celé kolo neodhází jedna strana, ale každý si vezme po dvou kamenech a hází střídavě dva z jedné strany a dva z druhé. Srazit či dotknout se cizícho puku je pak možné až za středovou "foul line", pozor je třeba si dávat při samotném hodu (na rukávy apod.), posune-li hráč jakkoli nějaký kámen je automaticky v daném kole jeho tým bez bodu. V bodování je změna ta, že body si počítají vždy oba týmy, takže vítězem může být i ten kdo neměl vedoucí kámen (když součet bodů za všechny jeho kameny přesto soupeřův převyšuje).

Horse Collar

Další možnou hrou na shuffle boardu je tzv. "chomout", tato varianta je vhodná je-li větší počet hráčů. Členové týmu jsou na stejné straně každý hazích po 4 kamenech, hrají-li pouze dva proti sobě, hází jeden hráč všech 8. Týmy si po sobě střídají strany. Když se vystřídají všechny týmy je uzavřeno kolo. Hraje se tolik kol, dokud jeden tým nedosáhne hranice 51 bodů. To ale nemusí znamenat výhru, kolo se dohraje a tým s nejvyšším skóre vítězí. Při shodě bodů, jestliže tým, který byl poslední na řadě (Hammer) dosáhne hranice 51b. či více, je vyhlášen vítězem.
Aby si tým mohl připsat body musí mít v daném kole alespoň jeden kámen v pásmu tři. Např. kdyby měl tým všech 8 kamenů v pásmu dvě získal by v Knock off 16b. zde by ovšem zůstal na nule. Druhý tým, kdyby měl jeden kámen v pásmu tři, jeden těsně přejel "foul line" (tedy v pásmu 1) a dalších 6 v outu ( ve žlábku ), získal by přesto 4b. a byl by vítězem kola.
Pro větší zajímavost hry, když tým za kolo vůbec neskóruje, zakládá tzv. "hickey" a dává dolar nebo třeba panáka bodujícímu týmu, to ovšem záleží na domluvě mezi hráči.

Crazy Eight

Poslední známou zmíněnou verzí hry na shuffleboardu je tzv. "šílená osmička". Je vhodná pro zkušenější hráče. Hrají-li dva jedinci stojí každý na jedné straně, pokud hrají týmy, jsou spoluhráči na stejné straně. Když se vystřídají všechny týmy je uzavřeno kolo. Hraje se tolik kol, dokud jeden tým nedosáhne hranice 15 nebo 21 bodů (předem domluvený počet) - kolo se samozřejmě dohrává. Při shodě bodů: jestliže tým, který byl poslední na řadě (Hammer) dosáhne hranice 15/21b. či více, je vyhlášen vítězem. Hra začíná tak, že hráč vezme všechny 4 kameny jedné barvy a jedním pohybem ruky je vrhne ke konci stolu, pokud mu jeden z nich spadne do žlábku nebo nepřejede foul line, je "hickey" a tým/hráč v tomto kole neboduje. Dále hráč vezme kameny druhé barvy (spoluhráč v případě týmů) a hází postupně tak, že se snaží srazit kameny na stole do outu aby mu ty jeho zůstaly na co nejlépe bodovaných místech. Každý tento kámen je poté bodován. Pokud jsou všechny původní puky v outu a hráč má stále k dispozici kámen druhé barvy, háže čistý hod na co nejvyšší body.
Krása této hry se při jedoduchosti herních úkonů samotných skrývá v pestré škále pravidel a herních variant, které si hráčská společnost může i sama upravit.
Přejeme Vám spoustu zábavy u této, v českém prostředí "novinky", ve světovém měřítku tradiční a velice populární společenské hry.
ZDROJ: pardubická restaurace Tenis club

Artworky z obálky

25. srpna 2010 v 16:08 | Simushenka |  TS3 Po setmění
party
výřivka
celebrita
empire001
kapela
drink
UPOZORNĚNÍ: Nekopírujte! Respektujte prosím naši práci a pokud je to možné, nekopírujte ani fotografie, obrázky či naši tvorbu. Její vytváření a hledání nám ubírá čas. Děkujeme, že nekopírujete!

Název nového města odhalen!

25. srpna 2010 v 15:54 | Simushenka |  TS3 Po setmění
A je to tady! Žhavá novinka- nové velkoměsto, kde si simové budou užívat noční radovánky, hrát po nejluxusnějších barech, míchat drinky nebo se kamarádit s upíry, už má název!

 Jeho novým jménem bude "Bridgeport", což v češtině znamená něco jako "Přístav u mostu". Doufejme jen, že česko tentokrát neudělá vyjímku a nepřeloží toto město i ve hře.

TS3- po setmeni

TS3 Po setmění- artwork s upírkou, fotky ze hry a česká obálka!!!

25. srpna 2010 v 15:47 | Simushenka |  TS3 Po setmění
A je to tady- upíři v tomto datadisku přitahují pozornost ze všeho nejvíce. Exusivně Vám přinášíme nejnovější artwork!
epmire womangh
                                  V míchání drinků se mají naši simíci na co těšit.
kj
                                Nové město bude žít nočním životem.
gh

                      Celebrity, pozor! Na každém kroku na vás číhají paparazzi!A nakonec: slibovaná obálka pro ČESKOU VERZI THE SIMS 3- PO SETMĚNÍ!!! 


TS3- po setmeni


TS3-Po setmění

21. srpna 2010 v 13:58 | Simka |  TS3 Po setmění
A je to tady. Nový datadisk k TS3: Po setmění! V originálu sice Late night, což dnamená dlouhá noc, ale u nás budeme tento datadisk znát pod názvem Po setmění. Což se mě osobně líbí víc.

Ale teď už k věci. Jak již sám název napovídá, celý děj se bude točit kolem noci.Dodatek The Sims 3 Po setmění otevře hráčům dveře do vyšší společnosti v dynamickém městském prostředí, plném luxusních domů, párty, celebrit, barů... a dokonce upírů!
Simíci si už brzy budou užívat dlouho do noci! Již letos na podzim je naplánováno vydání nového datadisku The Sims 3 Po Setmění.
Fanouškům se tak otevře brána do centra města, které žije rušným a aktivním nočním životem. Na nejvyhlášenějších párty budou vrážet do celebrit, po práci se bavit v barech, vyrážet na tour se svými kapelami, relaxovat ve vířivkách a pátrat po tom, co nebo kdo se skrývá v šeru, když zhasnou světla a město zahalí tma.

Hráči budou moci vyrazit se simíky do rušných ulic města, kde se z nich stanou celebrity, členové hudební skupiny, špičkoví barmani, režiséři a kdo ví, co ještě.

 Po získání přístupu do nejlepších klubů ve městě si budou muset osvojit to správné chování, jinak je čeká nekompromisní zásah vyhazovačů a hledání dalšího, méně noblesního způsobu, jak se dostat na seznam pozvaných hostů.

Pokud má simík rád veselou společnost, může obrážet jak exkluzivní kluby, tak i obyčejné hospody, anebo dává-li přednost životu na hraně, má možnost začít pátrat po tajemstvích upírů.
Ať už se nakonec rozhodne najít si novou práci, natřít celé město na červeno či uspořádat párty na střeše luxusního apartmá, záleží vždy jen na hráči samém, jaký nový originální příběh v The Sims 3 začne psát. Co se stane, až světla zhasnou a simíci vyrazí do ulic?

 (Zdroj: komunita TS3)

                   Upíři- aneb to, na co všichni čekali :-)

- Budou moderní a cool- pravý protiklad Drákuly
- Budou se živit plazmou, kterou si mohou kupovat ve speciálních balíčcích, vysát ze simíka (musí se ho zeptat) nebo si pěstovat děsivé plazmové ovoce
- Nebudou ovlivněni ságou Stmívání, budou se ale vyznačovat speiálním tipem bledé pokožky
- Většinu dne budou spát ve speciální strašlivé posteli, přestože je slunce nespálí. Je to jejich vlastní riziko, protože jim způsobuje popáleniny a omezuje jejich schopnosti
- Budou mít speciální schopnosti čtení myšlenek, lovení ostatních a stát se super silným na velmi krátký čas
- Mohou mít děti- pokud jsou oba rodiče upíři, pokud je jeden sim obyčejný simík, je to šance půl na půl (kříženci se nekonají).
- Upíří děti také chodí do školy, ale úplný efekt upírství se u nich projeví až v dospělosti
- Upíři žijí déle- zůstávají mladými dospělými a dospělými déle
- Pokud sní upír česnek, nebude příliš nadšený (vývojáři se nechtěli blíře vyjádřit)
- Upírovi můžete jako oblíbené jídlo nastavit 0 pozitiv
- Samozdřejmě si také mohou zakoupit likér, který je promění zpět v obyčejné simy

Nekopírovat!:-)

Město plné možností

- nově připravované město nemá zatím jméno
- výškové budovy budovy ve městě jsou ve skutečnosti obyvatelné (nejedná se o dekorace), výškové budovy nebude možné ale však postavit (vlastní, které by jste chtěly sami vytvořit)
- pokud vyděláte dostatek simoleonů, můžete si koupit jednu z luxusních budov
- byty jsou vylepšení hrobek z cestovní horečky, jde o velké makety z několika patry na kterých můžete stavět a žít (tohle mohly podle mě pořádně vylepšit, jsem zvědav teda)
- ve VIP místech naleznete větší celebrity, zajímavější lidi, lepší drinky, aktivity a obecně vyší kvalitu prostředí (myšleno tím podle mě bude zřejmě budovy, hospody, bary atp)
- ve velkoměstě bude metro! sjedete do něj dolů, vyberete si konečnou zastávku a brzy z ní výjdete - samozřejmě bez načítací obrazovky (hustě, na to se docela dost krutě těším)
- je několik drah metra napříč velkoměsta, také si můžete postavit vlastní dráhu  třeba až ke svému pozemku nebo na kterémkoli jiném místě (užasný, tohle byl super, užasný nápad)
- metro je zdarma, je rychlejší než doprava autem - mohou vás však v něm okrást, ale nestavá se to často (bože, tohle přímo voní realitou, fakt to podle mě bude povedený datadisk)
- do nového města si můžete umístit lokality (hasičská zbrojírna, sálón atp) z datadisku povolání snů - ovšem za předpokladu, že tento datadisk vlastníte, tvůrci se totiž snaží nechat ve městě trochu volného uzemí (paráda, myslím že tohle je pěkně zajimavý, co myslíte)
- nebudou zpřístupněny žádné již existujicí zaječí díry (místa, do nichž simík vleze a my nevidíme, co tam dělá - například kino atp - ačkoliv některé budou vylepšené, z nových králíčích děr to bude metro nebo filmové studio (trošku mě štve to filmové studio, ale co se dá dělat)

Nové objekty a prvky stavění

- z nových objektů přibude tzv. shuffleboard, šipky, přístoj na bubliny, nový profesiální bar, tři nové hudební nástroje (baskytara, bicí, klavír) s osobytými dovednostmi, tři výřivky a výtahy
- nově napsaný bublinový přístroj kromě bublin také vypouští - sníh, oheň a třpitky
- vývojaři přidaly několik nových receptů pro bary a nový vozík s jídlem, nová chuťovka (pokrm) jsou pikantní křidélka (mmm, zajimavý a chutný - určitě udělám svým simíkům - smích)
- nyní můžete postavit bazén v kterémkoli poschodí a nabarvit mu stěny a podlahu
- přibyly také kulaté bazény (ty, které byly ročním období ze druhého dílu, podle mě)
- byl přidán i nástroj pro fontány, možnost postavit pódium, poloviční stěny do nitra budou a hlavně taneční parkety (užasné, už se velmi těším - smích)

Simíci a jejich vzhled

- v místnosti na vytváření símíků přibyde nový nástroj pro změnu velikosti prsů u žen a velikosti svalů u můžu (na tohle jsem čekal, konečně svaly bez skinu a zvětšení prsů bez hacků)
- byly také přidány nové vousy a brady, nové tetování prý i nejlepší outfity, jaké dosud vytvořili
- nové vlastnosti simíků - plachý, stydlivý a další nové (zatím utajené) bodou pro celebrity
- je podobná s vlastností výstřední v souvyslosti s vynálezy a výhodna zejména tehdy, když se budete chtít stát celebritou (hercem, režisérem)

Simící a jejich nový život

- simíci si mohou spolu povídat, když sedí, popíjejí drinky a jiné
- přibylo také pár velmi sexy tanečních pohybů
- woohoo (milování) budete moci dělat ve vířivce a ve výtahu
- bude možnost vytvořit si skupiny (např. romantické) s nimiž se budete chodit bavit
- na párty vás mohou pozvat jiní simové (npc postavy)
- teenagerové mohou zajít do klubu, za předpokladu že tam nepůjdou příliš pozdě po zákazu vycházení - soustředují se v nich především dospělí
- pokud má klub vyhazovače, můžete se dovnitř přikrást, podplatit vyhazovače nebo vloupat se jiným vchodem nebo se můžete legitimovat vaším statusem celebrity
- míchání množství nápojů (nealkoholických) je nová dovednost - naučíte se pár pohybů a můžete pracovat jako barman, některé z drinků budou mít i speciální účinky
- pokud si založíte kapelu, můžete zorganizovat vystoupení nebo jen tak přijít s celou kapelou a zahrát něco, pokud budete dobří, dostanete za to i slušné simoleony - do kapely si sami vybíráte jiné simíky, které můžete pak třeba vykopnout
- přibyde filmová kariéra, která má dvě odvětví - herec, režisér - tato kariéra má některé prvky z datadisku povolání snů, bude to však spíše něco jako povolání doktora
- herecké konkurzy se budou konat ve velkoměstě, také můžete nafotit sérii promo fotek, vaši simíci budou občas natáčet venku, mimo filmové studio (užasné, už se velmi, velmi těším)
- pro teenagerské celebrity je připravena nová práce na poloviční uvázek, která bude dostupna pouze pro děti (potomky) celebrit (to vypadá fakt drsně, ten datadisk si určitě koupím) 
- paparazzi budou velmi otravní - ale bude zábava se s nimi vypořádat, bodou se často potloukat po okolí, aby udělaly nějaké fotky celebrit - herců, režserů (mmm, zajimavý)
- přibyli nové příležitosti souvísejicí s novými dovednostmi a kariérami
- v současném sousedství můžete mít také celebrity, bary nebo kapely


Bohužel nepřibyde v datadisku
- mikrofón, DJ pult - protože se chtěly více zaměřit na kapelu
- točité schodiště, sklápěcí postel, bowlingové dráhy, VIP postavy z reálného světa
- VIP postavy si ale můžete vytvořit nebo stáhnout přece na stránkách

- nečekejte ani vylepšený systém nastupování / vystupování z auta, tento původní systém vývojařům snadno umožnuje vytvořit jakékoli auto (hasičské, závodní atp)
- dáváme přednost této flexibilitě, kterou bychom jinak neměli - řikají vývojaři hry

(Zdroj: andy-ho blog)

TS3- Povolání snů

21. srpna 2010 v 13:25 | Simka |  TS Povolání snů
Ve světě Simíků se již nějakou dobu šuškalo, že se chystá něco velkého. V posledních dnech se ono tiché šuškání proměnilo v pořádný hukot, který však ke mně bohužel do rakouského údolí řeky Lechu nedolétl.

 Když jsem se ale včera večer po příjemných dnech lyžování vrátil zasek nám do Česka pln zážitků a radosti toho, že mě v Alpách neodfoukla žádná větrná smršť, srazila mě na kolena smršť jiná, informační.

S novinkami se zkrátka roztrhl pytel a teď je na mě, abych vám je všechny pěkně sesbíral, pytel zazáplatoval všechno naservíroval. Tak si držte klobouky, jdeme na to!
Ačkoli se naši Simíci jistě nemohli dočkat na léto, až se rozjedou do exotických destinací v datadisku Cestovní horečka, všechno bude nakonec úplně jinak!


Žádné válení na pláži se konat nebude, mumie necháme hezky zamotané v obvazech a romantické večeře ve Francii si raději odbyjte rovnou, protože v létě na to nebude čas. Žádné prázdniny, žádné dovolené - Simíci prožijí své léto poslušně zalezlí v práci. Že je to nuda a stereotyp? Ale právě naopak! V letních měsících se totiž Simíkům otevřou brány k novým nadějným kariérám - přijde nový datadisk Povolání snů!


Vývojáři slibují, že v novém datadisku konečně dostaneme možnost ovládat chování Simíka přímo v práci. A možností nebude vůbec málo!


Simík si může vydobýt hrdinskou pověst v celém městě jako statečný hasič, ulehčovat celému světu život pomocí nových vynálezů nebo se řeba stát architektem a přestavět celé sousedství, čímž ho konečně proslaví v celém Simím světě.

 Je-li umělecky založený, ale na přestavbu města si netroufne, může zkusit štěstí jako sochař. Nebo snad dáte přednost dobrodružné dráze soukromého očka? A co takhle stát se krotitelem duchů? Zkrátka a dobře, z široké nabídky zaměstnání si tu svou vybere každý Simík. A pokud nevěříte, třeba vás o tom přesvědčí šest oficiálních screenů nebo třeba české video. Datadisk by měl vyjít 28. května 2010 a již dnes si ho můžete předobjednat na Xzone za 749 korun.

ZDROJ: The Sims2.cz

TS3- Cestovní horečka

21. srpna 2010 v 13:20 | Simka |  TS3 Cestovní horečka
Proč se celý život válet doma nebo v práci? Vyražte na dobrodružné výpravy do dalekých krajů, nebo prostě jen tak relaxujte!
ts3 ch
Co nám nový dodatek přináší? Naši simíci mohou nyní vyrazit do dalekých krajů- přesněji do Al Simhary v Egyptě, Le Sims ve Francii a Shang Simla v Číně.

 Ale pozor! Výpravy se mohou stát velice nebezpečnými. A to zejména v Egyptě, prošpikovaném mumiemi, záhadnými obchodníky a starodávnými hrobkami.

V hrobkách na vás číhají nástrahy, které mohou simíky připravit o holý život. Také ale mohou sbírat starodávné relikvie, ze kterých si doma mohou udělat drahocené sbírky. Tedy za předpokladu, že se vůbec ještě někdy vrátí. . .

Já osobně mám nejraději Francii. Vypadá hezky a pod nektarovými sklepy se nachází obrovité hrobky plné záhad.


Na druhé místo v mém žebříčku se dobelhal Egypt- Sfinga, čtyři pyramidy, Artemindin chrám a Mnohem víc. Navíc ještě opravdu děsivé hrobky plné mumií.

A na třetí místo si probojovala místo Čína. Ale nemyslete si, že když je na třetím místě, nestojí za to nakouknout do ní! Velkolepý Chrám nebes, Dračí hora, bojová akademie a ohňostroje vás určitě osloví.

V každé zemi navíc naleznete tržiště, kde si můžete zakoupit jídlo, potřeby pro dobrodruhy včetně sušeného jídla, sprchy v plechovce nebo stanu.

Pokud si netroufnete do nebezpečných hrobek, můžete si zde zakoupit též relikvie nebo vzácné kovy a drahokamy.

Navíc- na každém tržišti pobíhá obchodník se speciálním zbožím. Simíci si u něj mohou na mince z hrobek koupit vzácné Odměny dobrodruha, které pomáhají simíkům zažehnat smrt a nestratit se.

Pokud se chcete stát dobrodruhem, na nástěnce v základním táboře si vyberete úkol. Někdo si vás pošle proskoumat hrobku a když se vrátíte, bohatě vás odmění vízovími body, simoleony a starými mincemi.

Pokud dosáhnete víza třetí úrovně v dané oblasti, smíte si za simoleony zakoupit i prázdninový dům, a to dokonce ne jeden!

Nějaká dobrodružství si poté můžete zopakovat. Nebo se vydat do další země.

Text prosím nekopírujte beze zdroje, jelikož mi zabral půl hodiny a tím mi ukradl čas. Děkuji.

The Sims 3

21. srpna 2010 v 12:55 | Simka |  TS3- ostatní dodatky

The sism 3

Datum vydání: 20.2.2009

The sims je legendární simulace života, která si získala miliony hráčů po celém světě. Především v ženské hráčském publiku je tato hra hodně oblíbená. Tvůrce hry Will Wright určitě věděl co dělá a je to člověk na správném místě. Kromě samotné hry si můžete dokoupit spoustu datadisků a hru neustále rozšiřovat. Na the sims 3 čeká s nadšením spoustu hráčů a čtou každou novinku co o hře vyjde.
The sims 3
The Sims 3 - Videohra intenzivně vyvíjená tři roky navazuje na předchozí dvě mimořádně populární série The Sims a The Sims 2, kterých se od uvedení na trh v roce 2000 prodalo přes 98 milionů kopií ve 22 různých světových jazycích. V současné době jsou to právě Sims 3, kteří by měli na úspěch předešlých sérií navázat a stát se stěžejním produktem her s označením Sims.
V rámci Sims 3 se mohou Simíci dostat až za hranice svých domovů, vejít do otevřených sousedství a vzájemně působit na ostatní Simíky pomocí nového osobnostního systému," řekl Rod Humble, stojící v čele Sims studia. "Sims jsou typickou časově neohraničenou hrou, která vás inspiruje nekonečnými kreativními možnostmi. Nové cíle a odměňovací systém kromě toho umožní hráčům všech kategorií (od začátečníků až po pokročilé) užít si dlouhodobou hru do sytosti.
The sims 3

Minulost

Sérii the sims snad ani není třeba představovat. Před deseti lety(v roce 1999) byla vydána v USA první ze série sims her. Jmenovalo se the sims a ihned si získala spoustu fanoušků po celém světě. Předvším díky skvělé hratelnosti, svobodě a hezké roztomilé grafice. Už tehdy byla grafika laděna do komixového stylu. Tento díl, stejně jako všechny ostatní byl vydán pod hlavičkou Electronic Arts.
V této hře můžete být kdokoliv chcete

Co přínaší The Sims 3 nového ?

Třetí díl této úspěšné série by měl přinášet spoustu nových zážitků. Tvůrci nám slibují spoustu hrací doby a zábavy. První novinkou je, že už nebude dělení měst na izolované parcely ale bude se hrát v jednom jediném městě. Vývojáři slibují větší svobodu a hlavně konec dlouhým otravným loadingům. Další novinkou je, že datadisky budou udělány formou čtvrtí. Takže jakmile si nainstalujete nový datadisk, přibude na mapě nová čtvrť do které můžete vejít. Tohle se autorům opravdu povedlo. Uvidíme však jak to bude vypadat ve skutečnosti. Svoboda by měla být opravdu veliká, budete si moct zajít na kafé nebo se jenom tak poflakovat po městě a seznamovat se s ostatníma simíkama. Prostě vše závisí jen a jen na vás. Herní systém ve třetím dílu bude komplet přepracovaný. Každý simík bude mít svoji osobnost a svoje cíle. Bude moct dosahovat kratké i dlouhodobé cíle a vypracovávat si svoji postavu. V této hře můžete být kdokoliv chcete. Třeba velkým sportovcem, rockovou hvězdou nebo třeba starostlivou matkou. Hezké je, že vašim chováním se bude ovlivňovat vlastnosti simíka a tak vždycky vzniknou jedinečné postavy.
The sims 3

Vytváření postav

Tohle je nová novinka od Electronic Arts. Můžete si nejenom vytvářet speciální charakter vlastní postavy, ale můžete změnit vzhled vaší postavy.

Nové možnosti budování domečku

Jedna z nejzábavnějších části celé série má být dovedena k dokonalosti. Můžete se budouvat jednotlivé domečky ale i celou čtvrť. Tvůrci slibují spoustu kombinací tapet, nábytku a různých bytových doplňků.