TS3- Cestovní horečka

21. srpna 2010 v 13:20 | Simka |  TS3 Cestovní horečka
Proč se celý život válet doma nebo v práci? Vyražte na dobrodružné výpravy do dalekých krajů, nebo prostě jen tak relaxujte!
ts3 ch
Co nám nový dodatek přináší? Naši simíci mohou nyní vyrazit do dalekých krajů- přesněji do Al Simhary v Egyptě, Le Sims ve Francii a Shang Simla v Číně.

 Ale pozor! Výpravy se mohou stát velice nebezpečnými. A to zejména v Egyptě, prošpikovaném mumiemi, záhadnými obchodníky a starodávnými hrobkami.

V hrobkách na vás číhají nástrahy, které mohou simíky připravit o holý život. Také ale mohou sbírat starodávné relikvie, ze kterých si doma mohou udělat drahocené sbírky. Tedy za předpokladu, že se vůbec ještě někdy vrátí. . .

Já osobně mám nejraději Francii. Vypadá hezky a pod nektarovými sklepy se nachází obrovité hrobky plné záhad.


Na druhé místo v mém žebříčku se dobelhal Egypt- Sfinga, čtyři pyramidy, Artemindin chrám a Mnohem víc. Navíc ještě opravdu děsivé hrobky plné mumií.

A na třetí místo si probojovala místo Čína. Ale nemyslete si, že když je na třetím místě, nestojí za to nakouknout do ní! Velkolepý Chrám nebes, Dračí hora, bojová akademie a ohňostroje vás určitě osloví.

V každé zemi navíc naleznete tržiště, kde si můžete zakoupit jídlo, potřeby pro dobrodruhy včetně sušeného jídla, sprchy v plechovce nebo stanu.

Pokud si netroufnete do nebezpečných hrobek, můžete si zde zakoupit též relikvie nebo vzácné kovy a drahokamy.

Navíc- na každém tržišti pobíhá obchodník se speciálním zbožím. Simíci si u něj mohou na mince z hrobek koupit vzácné Odměny dobrodruha, které pomáhají simíkům zažehnat smrt a nestratit se.

Pokud se chcete stát dobrodruhem, na nástěnce v základním táboře si vyberete úkol. Někdo si vás pošle proskoumat hrobku a když se vrátíte, bohatě vás odmění vízovími body, simoleony a starými mincemi.

Pokud dosáhnete víza třetí úrovně v dané oblasti, smíte si za simoleony zakoupit i prázdninový dům, a to dokonce ne jeden!

Nějaká dobrodružství si poté můžete zopakovat. Nebo se vydat do další země.

Text prosím nekopírujte beze zdroje, jelikož mi zabral půl hodiny a tím mi ukradl čas. Děkuji.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni, pokud jsi tu byl:-)

KLIK!
Klik. . .
Kl-ik :-) :-*

Komentáře

1 saska saska | 23. února 2011 v 21:24 | Reagovat

Máš moooc pěkné stránky :)

2 Dominika Dominika | 27. března 2011 v 19:42 | Reagovat

Ako mám nájsť kľúč do Crámu nebes :-?

3 Tessie Tessie | E-mail | Web | 31. března 2011 v 19:43 | Reagovat

[2]: Snadno a rychle- brzy napíšu návod na toto téma aneb Jak získat jakoukoli relikvii, všetně klíčů. 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama