TS3-Po setmění

21. srpna 2010 v 13:58 | Simka |  TS3 Po setmění
A je to tady. Nový datadisk k TS3: Po setmění! V originálu sice Late night, což dnamená dlouhá noc, ale u nás budeme tento datadisk znát pod názvem Po setmění. Což se mě osobně líbí víc.

Ale teď už k věci. Jak již sám název napovídá, celý děj se bude točit kolem noci.Dodatek The Sims 3 Po setmění otevře hráčům dveře do vyšší společnosti v dynamickém městském prostředí, plném luxusních domů, párty, celebrit, barů... a dokonce upírů!
Simíci si už brzy budou užívat dlouho do noci! Již letos na podzim je naplánováno vydání nového datadisku The Sims 3 Po Setmění.
Fanouškům se tak otevře brána do centra města, které žije rušným a aktivním nočním životem. Na nejvyhlášenějších párty budou vrážet do celebrit, po práci se bavit v barech, vyrážet na tour se svými kapelami, relaxovat ve vířivkách a pátrat po tom, co nebo kdo se skrývá v šeru, když zhasnou světla a město zahalí tma.

Hráči budou moci vyrazit se simíky do rušných ulic města, kde se z nich stanou celebrity, členové hudební skupiny, špičkoví barmani, režiséři a kdo ví, co ještě.

 Po získání přístupu do nejlepších klubů ve městě si budou muset osvojit to správné chování, jinak je čeká nekompromisní zásah vyhazovačů a hledání dalšího, méně noblesního způsobu, jak se dostat na seznam pozvaných hostů.

Pokud má simík rád veselou společnost, může obrážet jak exkluzivní kluby, tak i obyčejné hospody, anebo dává-li přednost životu na hraně, má možnost začít pátrat po tajemstvích upírů.
Ať už se nakonec rozhodne najít si novou práci, natřít celé město na červeno či uspořádat párty na střeše luxusního apartmá, záleží vždy jen na hráči samém, jaký nový originální příběh v The Sims 3 začne psát. Co se stane, až světla zhasnou a simíci vyrazí do ulic?

 (Zdroj: komunita TS3)

                   Upíři- aneb to, na co všichni čekali :-)

- Budou moderní a cool- pravý protiklad Drákuly
- Budou se živit plazmou, kterou si mohou kupovat ve speciálních balíčcích, vysát ze simíka (musí se ho zeptat) nebo si pěstovat děsivé plazmové ovoce
- Nebudou ovlivněni ságou Stmívání, budou se ale vyznačovat speiálním tipem bledé pokožky
- Většinu dne budou spát ve speciální strašlivé posteli, přestože je slunce nespálí. Je to jejich vlastní riziko, protože jim způsobuje popáleniny a omezuje jejich schopnosti
- Budou mít speciální schopnosti čtení myšlenek, lovení ostatních a stát se super silným na velmi krátký čas
- Mohou mít děti- pokud jsou oba rodiče upíři, pokud je jeden sim obyčejný simík, je to šance půl na půl (kříženci se nekonají).
- Upíří děti také chodí do školy, ale úplný efekt upírství se u nich projeví až v dospělosti
- Upíři žijí déle- zůstávají mladými dospělými a dospělými déle
- Pokud sní upír česnek, nebude příliš nadšený (vývojáři se nechtěli blíře vyjádřit)
- Upírovi můžete jako oblíbené jídlo nastavit 0 pozitiv
- Samozdřejmě si také mohou zakoupit likér, který je promění zpět v obyčejné simy

Nekopírovat!:-)

Město plné možností

- nově připravované město nemá zatím jméno
- výškové budovy budovy ve městě jsou ve skutečnosti obyvatelné (nejedná se o dekorace), výškové budovy nebude možné ale však postavit (vlastní, které by jste chtěly sami vytvořit)
- pokud vyděláte dostatek simoleonů, můžete si koupit jednu z luxusních budov
- byty jsou vylepšení hrobek z cestovní horečky, jde o velké makety z několika patry na kterých můžete stavět a žít (tohle mohly podle mě pořádně vylepšit, jsem zvědav teda)
- ve VIP místech naleznete větší celebrity, zajímavější lidi, lepší drinky, aktivity a obecně vyší kvalitu prostředí (myšleno tím podle mě bude zřejmě budovy, hospody, bary atp)
- ve velkoměstě bude metro! sjedete do něj dolů, vyberete si konečnou zastávku a brzy z ní výjdete - samozřejmě bez načítací obrazovky (hustě, na to se docela dost krutě těším)
- je několik drah metra napříč velkoměsta, také si můžete postavit vlastní dráhu  třeba až ke svému pozemku nebo na kterémkoli jiném místě (užasný, tohle byl super, užasný nápad)
- metro je zdarma, je rychlejší než doprava autem - mohou vás však v něm okrást, ale nestavá se to často (bože, tohle přímo voní realitou, fakt to podle mě bude povedený datadisk)
- do nového města si můžete umístit lokality (hasičská zbrojírna, sálón atp) z datadisku povolání snů - ovšem za předpokladu, že tento datadisk vlastníte, tvůrci se totiž snaží nechat ve městě trochu volného uzemí (paráda, myslím že tohle je pěkně zajimavý, co myslíte)
- nebudou zpřístupněny žádné již existujicí zaječí díry (místa, do nichž simík vleze a my nevidíme, co tam dělá - například kino atp - ačkoliv některé budou vylepšené, z nových králíčích děr to bude metro nebo filmové studio (trošku mě štve to filmové studio, ale co se dá dělat)

Nové objekty a prvky stavění

- z nových objektů přibude tzv. shuffleboard, šipky, přístoj na bubliny, nový profesiální bar, tři nové hudební nástroje (baskytara, bicí, klavír) s osobytými dovednostmi, tři výřivky a výtahy
- nově napsaný bublinový přístroj kromě bublin také vypouští - sníh, oheň a třpitky
- vývojaři přidaly několik nových receptů pro bary a nový vozík s jídlem, nová chuťovka (pokrm) jsou pikantní křidélka (mmm, zajimavý a chutný - určitě udělám svým simíkům - smích)
- nyní můžete postavit bazén v kterémkoli poschodí a nabarvit mu stěny a podlahu
- přibyly také kulaté bazény (ty, které byly ročním období ze druhého dílu, podle mě)
- byl přidán i nástroj pro fontány, možnost postavit pódium, poloviční stěny do nitra budou a hlavně taneční parkety (užasné, už se velmi těším - smích)

Simíci a jejich vzhled

- v místnosti na vytváření símíků přibyde nový nástroj pro změnu velikosti prsů u žen a velikosti svalů u můžu (na tohle jsem čekal, konečně svaly bez skinu a zvětšení prsů bez hacků)
- byly také přidány nové vousy a brady, nové tetování prý i nejlepší outfity, jaké dosud vytvořili
- nové vlastnosti simíků - plachý, stydlivý a další nové (zatím utajené) bodou pro celebrity
- je podobná s vlastností výstřední v souvyslosti s vynálezy a výhodna zejména tehdy, když se budete chtít stát celebritou (hercem, režisérem)

Simící a jejich nový život

- simíci si mohou spolu povídat, když sedí, popíjejí drinky a jiné
- přibylo také pár velmi sexy tanečních pohybů
- woohoo (milování) budete moci dělat ve vířivce a ve výtahu
- bude možnost vytvořit si skupiny (např. romantické) s nimiž se budete chodit bavit
- na párty vás mohou pozvat jiní simové (npc postavy)
- teenagerové mohou zajít do klubu, za předpokladu že tam nepůjdou příliš pozdě po zákazu vycházení - soustředují se v nich především dospělí
- pokud má klub vyhazovače, můžete se dovnitř přikrást, podplatit vyhazovače nebo vloupat se jiným vchodem nebo se můžete legitimovat vaším statusem celebrity
- míchání množství nápojů (nealkoholických) je nová dovednost - naučíte se pár pohybů a můžete pracovat jako barman, některé z drinků budou mít i speciální účinky
- pokud si založíte kapelu, můžete zorganizovat vystoupení nebo jen tak přijít s celou kapelou a zahrát něco, pokud budete dobří, dostanete za to i slušné simoleony - do kapely si sami vybíráte jiné simíky, které můžete pak třeba vykopnout
- přibyde filmová kariéra, která má dvě odvětví - herec, režisér - tato kariéra má některé prvky z datadisku povolání snů, bude to však spíše něco jako povolání doktora
- herecké konkurzy se budou konat ve velkoměstě, také můžete nafotit sérii promo fotek, vaši simíci budou občas natáčet venku, mimo filmové studio (užasné, už se velmi, velmi těším)
- pro teenagerské celebrity je připravena nová práce na poloviční uvázek, která bude dostupna pouze pro děti (potomky) celebrit (to vypadá fakt drsně, ten datadisk si určitě koupím) 
- paparazzi budou velmi otravní - ale bude zábava se s nimi vypořádat, bodou se často potloukat po okolí, aby udělaly nějaké fotky celebrit - herců, režserů (mmm, zajimavý)
- přibyli nové příležitosti souvísejicí s novými dovednostmi a kariérami
- v současném sousedství můžete mít také celebrity, bary nebo kapely


Bohužel nepřibyde v datadisku
- mikrofón, DJ pult - protože se chtěly více zaměřit na kapelu
- točité schodiště, sklápěcí postel, bowlingové dráhy, VIP postavy z reálného světa
- VIP postavy si ale můžete vytvořit nebo stáhnout přece na stránkách

- nečekejte ani vylepšený systém nastupování / vystupování z auta, tento původní systém vývojařům snadno umožnuje vytvořit jakékoli auto (hasičské, závodní atp)
- dáváme přednost této flexibilitě, kterou bychom jinak neměli - řikají vývojaři hry

(Zdroj: andy-ho blog)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 cheap jordans cheap jordans | E-mail | Web | 14. ledna 2011 v 3:55 | Reagovat

*After the bath leaves slowly toward the aging, exclamation oneself life is too short, eventually dust lands.

2 replica louis vuitton replica louis vuitton | E-mail | Web | 27. ledna 2011 v 1:56 | Reagovat

*A long time ago and far away there lived a King and a Queen . They were very happy, for their first child, a girl, had been born.

3 deep house cleaning deep house cleaning | E-mail | Web | 15. srpna 2017 v 14:28 | Reagovat

The particular cleanliness around your working environment can go a considerable ways in keeping a confident image of one's business. High targeted traffic offices demand regular dusting and also cleaning as well as the companies offer every one of these services. You can easily schedule the particular service with regards to the exact wants

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama