TS3- Povolání snů

21. srpna 2010 v 13:25 | Simka |  TS Povolání snů
Ve světě Simíků se již nějakou dobu šuškalo, že se chystá něco velkého. V posledních dnech se ono tiché šuškání proměnilo v pořádný hukot, který však ke mně bohužel do rakouského údolí řeky Lechu nedolétl.

 Když jsem se ale včera večer po příjemných dnech lyžování vrátil zasek nám do Česka pln zážitků a radosti toho, že mě v Alpách neodfoukla žádná větrná smršť, srazila mě na kolena smršť jiná, informační.

S novinkami se zkrátka roztrhl pytel a teď je na mě, abych vám je všechny pěkně sesbíral, pytel zazáplatoval všechno naservíroval. Tak si držte klobouky, jdeme na to!
Ačkoli se naši Simíci jistě nemohli dočkat na léto, až se rozjedou do exotických destinací v datadisku Cestovní horečka, všechno bude nakonec úplně jinak!


Žádné válení na pláži se konat nebude, mumie necháme hezky zamotané v obvazech a romantické večeře ve Francii si raději odbyjte rovnou, protože v létě na to nebude čas. Žádné prázdniny, žádné dovolené - Simíci prožijí své léto poslušně zalezlí v práci. Že je to nuda a stereotyp? Ale právě naopak! V letních měsících se totiž Simíkům otevřou brány k novým nadějným kariérám - přijde nový datadisk Povolání snů!


Vývojáři slibují, že v novém datadisku konečně dostaneme možnost ovládat chování Simíka přímo v práci. A možností nebude vůbec málo!


Simík si může vydobýt hrdinskou pověst v celém městě jako statečný hasič, ulehčovat celému světu život pomocí nových vynálezů nebo se řeba stát architektem a přestavět celé sousedství, čímž ho konečně proslaví v celém Simím světě.

 Je-li umělecky založený, ale na přestavbu města si netroufne, může zkusit štěstí jako sochař. Nebo snad dáte přednost dobrodružné dráze soukromého očka? A co takhle stát se krotitelem duchů? Zkrátka a dobře, z široké nabídky zaměstnání si tu svou vybere každý Simík. A pokud nevěříte, třeba vás o tom přesvědčí šest oficiálních screenů nebo třeba české video. Datadisk by měl vyjít 28. května 2010 a již dnes si ho můžete předobjednat na Xzone za 749 korun.

ZDROJ: The Sims2.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni, pokud jsi tu byl:-)

KLIK!
Klik. . .
Kl-ik :-) :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama