Moje první dojmy z hraní TS3 Po setmění- část I.

30. října 2010 v 11:11 | Simushenka |  TS3 Po setmění
Co mě nejvíc zaujalo? Co mě nejvíc zklamalo? Co mě ohromilo? A jak to vlastně funguje?


Co mě nejvíc zaujalo?
Nejvíce mě okouzlilo město- spíše velkoměsto pulzující životem. Původně místo námkmořníků a pašeráků, ale když přišel filmový průmysl, změlilo se to. Kolem města se točí peníze, párty, filmy a nejlepší hudební skupiny. A samozdřejmě upíři.

Dále se mi nejvíce zalíbily možnosti upírů- přeměna trvá asi tři simské dny (můžete upíra požádat o kousanec). Simka dostala trvalou (dlouhotrvající) náladovku Podivné šrámy nebo nějak tak. Nemělo to efekt na náladu. V rohu obrazovky mi vyjelo tajemné oznámení od upírky- nějaké kecy o tom, jak je můj osud zpečetěn a jak se vydávám na temnou cestu. Další den mi vyjelo, že je jí nějak divně, ale nálada se nezměnila. A další den mmi vyjelo, že se jí krev vaří v žilách, ale s náladou to nehnulo a nijka nereagovala. A další den to bylo, oči měla světlé barvy, jako na německém seznamovacím videu. Měla bledou pokožku a vypadalo to, jako by jemně zářila. V noci má taky pozitivní náladovku Upíří síla. Učí se rychleji- není to nijak závratné, ale lepší než normální simík. Na pozemku může taky Lovit a zaměří tím nějakého simíka. Lov se mi nepodařil, protože to byl bodyguard a zrovna zavírali, takže se vracel domů. Pokud máte jeden cíl zaměřený, nemůžete lovit jiný- alespoň po tuto noc. Plazmové balíčky si vytáhne z ledničky jako džus. Běhají také mnohem rychleji! Ve městě je i jedna ovladatelná upírka.

Samozdřejmě mě ohromily mrakodrapy, musíte ale pokaždé vyjet nahoru. Některé budovy mají víc pater. Také se mi neskutečně líbí spojené budovy, kdy je v jedné budově víc věcí- např. restaurace a obchodní dům, policie s armádou a radnicí apod.
Nadchlo mě metro- vaši simíci do něj lezou sami od sebe a je zdarma, navíc se sním dá jezdit po celém městě- vylezete skoro na každém rohu a stanice se jmenují podle budov, u kterých končí.
Pokud bydlíte v mrakodrapu, můžete zaklepat nebo zavolat spolubydlícím- nemůžete jít k nim, ale můžete pokecat ve společných prostorách.

Dále mi vyrazily dech domy slavných hvězd- musíte přes obrovský most, který spojuje město s milionářskou čtvrtí. Celebrity mají kolem pozemků ploty s bránami. A jak se s celebritou spřátelit a rychle se stát ultra slavným simíkem? To si přečtěte v příštím článku, kde pro vás nachystám pár chytrých návodů! A samozdřejmě také něco o kapelách. . .

Je toho samozdřejmě mnohem více. . . v pokračování se dozvíte, co mě nejvíce zklamalo. A samozdřejmě i speciál Jak se stát celebritou. A pokud se mi to podaří, tak i mé fotky ze hry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni, pokud jsi tu byl:-)

KLIK!
Klik. . .
Kl-ik :-) :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama