PO setmění- nové možnosti a fotky

6. října 2010 v 15:43 | Simushenka |  TS3 Po setmění
V novém dodatku Po Setmění dostanete šanci složit si vlastní skupinu a vydat se na prkna, co znamenají svět. Pořiďte si jeden z nástrojů - ať už bicí, basu, piáno a nebo kytaru. Najděte další členy vaší kapely. Pokud sebude chtít dostat na placené turné musí mít vaše kapela minimálně další 3 Simíky. Jestli chcete hrát pro zábavu pak může mít kapela 2 - 4 členy. Jako kapelník můžete také vyhodit jiné Simíky z kapely kdykoliv se vám zlíbí. Buďte však připraveni na důsledky, které to zanechá na vašem přátelství.


Vybrat si budete moci i jméno skupiny. Hraní v kapele nemusí být práce na plný úvazek. Možná stále chcete, aby si váš Simík udržel a rozvíjel svou filmovou kariéru a na kapelu si udělal čas ve svém volnu. Na druhou stranu, pokud chcete, aby byla vaše kapela nejlepší, měli byste se na radnici zaregistrovat jako osoba samostatně výdělečně činná a sledovat své pokroky od pokrovních hudebníku po legendární rockové hvězdy. Měřítkem úspěchu pro každou kapelu je počet Simleonů vydělaných na koncertech.

V Bridgeportu je mnoho míst, kde se dejí vydělávat Simeleony. Zjistíte, že v Bridgeportu se dá hrát takřka na každém rohu.. Váš Simík si dokonce může schovat hudební nástroj do inventáře, sejít do metra a hrát za drobné od kolemjdoucích.

Stát se výborným muzikantem nebo rozvíjet kariéru v kapele jsou jen 2 z mnoha cest, jak se stát celebritou. Mezi výhody toho, být celebritou, patří šance získat zdarma klavír neco elektrickou kytaru se zesilovačem, která povznese vaši kapelu na další úroveň na cestě ke slávě.

ZDROJ: KOmunita TS3-zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni, pokud jsi tu byl:-)

KLIK!
Klik. . .
Kl-ik :-) :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama