Listopad 2010

Aby se upíři nepřehřáli. . .

30. listopadu 2010 v 7:55 | Simushenka |  TS3 Po setmění
Ve hře se vyskytnul menší zádrhel. Upíři nemají moc rádi sluneční paprsky, za chvíli jsou "moc přehřátí". A jak na to, aby upírovi pod dohledem sluníčko nedělalo vrásky?

TS3- šikovné návody!

28. listopadu 2010 v 19:27 | Simushenka |  TS3- ostatní dodatky
Nazdar. Omlouvám se za dlouhou neaktivitu- nemoc se stále nelepší. Ale mám tu pro vás několik šikovných vychytávek, které vám usnadní hru:-)

1) Předmět kamkoli

Jak na to?
 Jednak stačí, když při pokládání objektů podržíte Alt. Ale pokud chcete mít moc neomezenou, otevřete cheatovací okno a napište testingcheatsenabled true a potvrdte entrem. Znovu okno otevřete a napiště moveObjects on/off (on zapnuto, off vypnuto). Vuala- skombinované máte možnosti oraktivky neomezené! ;-)

2) PoSet- nástěné repráky, super auto apod.: kde je najít?

Někteří lidé si pochvalují, jak je dobře, že například nástěné repráky přibyly do hry až s aktualizací. Ale spadl by jim hřebínek, kdyby věděli, že tyto předměty už ve hře dávno jsou!
Jak na to?
Otevřete si cheatovací okno a napíšete testingcheatsenabled true. Potvrďte entrem, znovu okno otevřete a napište BuyDebug. V modu nákupu se vám dole ukáže nová složka (otazník, hned vedle vozidel). Zde si mimochodem můžete vybrat i mnoho jiných věcí, ale o tom až později. Dáte různé- ukážou se vám sochy, věci z Cestovní horečky apod. Sjeďte úplně dolů- je tam auto za 15 000 simoleonů. Projíždějte seznam, až najdete i reproduktory a jiné věcičky. Jak snadné, že?

3) Klonování plodů

Máte například výzvu přineste 3 svělá jablka. Vám se urodí jedno potřebné kvalty. Nebo chcete mít lahodný nektar? Chutnější jídlo? Pak vám tento trik pomůže,
Jak na to?
 Otevřete si cheatovací okno a napište testingcheatsenabled true. Potvrďte entrem, znovu okno otevřete a napište BuyDebug. V modu nákupu se vám dole ukáže nová složka (otazník, hned vedle vozidel). A máme tu i záložku rostliny, mimochodem- můžete zasadit už vyrostlý strom nebo květinu, plody mají obyčejnou kvalitu a některé rostliny čekají už jen na sklizeň. Nyní si na zem položte exemplář. Přejděte do modu nákupu, podržte ctrl+ shift a klikněte na něj. Nyní už jen zvolte možnost Klon. POkud budete tlačítka trvale držet, budou se plody automaticky klonovat a nemmusíte na exemplář neustále klikat. Pokud k tomu přidáte ještě moveObjects (on/off), můžete plody dávat na zemi i na sebe. Nejhorší je to poté sbírat. 

Omluva+ vysvětlení

25. listopadu 2010 v 10:51 | Simushenka |  Ostatní
Omlouvám se za neaktivitu. Ale mám pro to omluvu a tohle mimochodem smolím narychlo, takže za chyby se omlouvám.

TS3 PoSet- znamení a jejich řešení

2. listopadu 2010 v 16:05 | Simushenka |  TS3 Po setmění
Občas se Simíkům ve hře objeví přání, že chtějí poznat někoho s kompatibilním znamením. A která znamení si teda víc "rozumí"?

Obrázek
Beran
- Lev, Střelec, Blíženci, Vodnář

Obrázek
Býk
- Panna, Kozoroh, Rak, Ryby

Obrázek
Blíženci
- Váhy, Vodnář, Beran, Lev

Obrázek
Rak
- Štír, Ryby, Býk, Panna

Obrázek
Lev
- Beran, Střelec, Blíženci, Váhy

Obrázek
Panna
- Býk, Kozoroh, Rak, Štír

Obrázek
Váhy
- Blíženci, Vodnář, Lev, Střelec

Obrázek
Štír
- Rak, Ryby, Panna, Kozoroh

Obrázek
Střelec
- Lev, Beran, Váhy, Vodnář

Obrázek
Kozoroh
- Panna, Býk, Štír, Ryby

Obrázek
Vodnář
- Váhy, Blíženci, Střelec, Beran

Obrázek
Ryby
- Štír, Rak, Kozoroh, Býk


TS3 PoSet- návody na upíry

1. listopadu 2010 v 16:38 | Simushenka |  TS3 Po setmění
A je to tu, slibovaný upírský speciál. . . :-)

Rekordních 30 lidí- děkujeme všem:-)

1. listopadu 2010 v 15:58 | Simushenka |  Ostatní
Dnes přijdu ze školy a jdu na net- a co nevidím? Včera váš blog navštívilo 30 lidí. . .