TS3- šikovné návody!

28. listopadu 2010 v 19:27 | Simushenka |  TS3- ostatní dodatky
Nazdar. Omlouvám se za dlouhou neaktivitu- nemoc se stále nelepší. Ale mám tu pro vás několik šikovných vychytávek, které vám usnadní hru:-)

1) Předmět kamkoli

Jak na to?
 Jednak stačí, když při pokládání objektů podržíte Alt. Ale pokud chcete mít moc neomezenou, otevřete cheatovací okno a napište testingcheatsenabled true a potvrdte entrem. Znovu okno otevřete a napiště moveObjects on/off (on zapnuto, off vypnuto). Vuala- skombinované máte možnosti oraktivky neomezené! ;-)

2) PoSet- nástěné repráky, super auto apod.: kde je najít?

Někteří lidé si pochvalují, jak je dobře, že například nástěné repráky přibyly do hry až s aktualizací. Ale spadl by jim hřebínek, kdyby věděli, že tyto předměty už ve hře dávno jsou!
Jak na to?
Otevřete si cheatovací okno a napíšete testingcheatsenabled true. Potvrďte entrem, znovu okno otevřete a napište BuyDebug. V modu nákupu se vám dole ukáže nová složka (otazník, hned vedle vozidel). Zde si mimochodem můžete vybrat i mnoho jiných věcí, ale o tom až později. Dáte různé- ukážou se vám sochy, věci z Cestovní horečky apod. Sjeďte úplně dolů- je tam auto za 15 000 simoleonů. Projíždějte seznam, až najdete i reproduktory a jiné věcičky. Jak snadné, že?

3) Klonování plodů

Máte například výzvu přineste 3 svělá jablka. Vám se urodí jedno potřebné kvalty. Nebo chcete mít lahodný nektar? Chutnější jídlo? Pak vám tento trik pomůže,
Jak na to?
 Otevřete si cheatovací okno a napište testingcheatsenabled true. Potvrďte entrem, znovu okno otevřete a napište BuyDebug. V modu nákupu se vám dole ukáže nová složka (otazník, hned vedle vozidel). A máme tu i záložku rostliny, mimochodem- můžete zasadit už vyrostlý strom nebo květinu, plody mají obyčejnou kvalitu a některé rostliny čekají už jen na sklizeň. Nyní si na zem položte exemplář. Přejděte do modu nákupu, podržte ctrl+ shift a klikněte na něj. Nyní už jen zvolte možnost Klon. POkud budete tlačítka trvale držet, budou se plody automaticky klonovat a nemmusíte na exemplář neustále klikat. Pokud k tomu přidáte ještě moveObjects (on/off), můžete plody dávat na zemi i na sebe. Nejhorší je to poté sbírat. 
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni, pokud jsi tu byl:-)

KLIK!
Klik. . .
Kl-ik :-) :-*

Komentáře

1 saska saska | 23. února 2011 v 21:27 | Reagovat

Vážně supeeer!! Zrovna jsem si nedávno simsy 3 stáhla a tak hledám nějaké dobré návody a nenašla jsem dobré, ale přímo suprové!! Máš úžesné stránky!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama