NCB- úvod (konečně)

12. prosince 2010 v 9:50 | Tessie |  Nemá cenu bojovat
A konečně je to tu, první komix tohoto blogu. . . :-)

Tak- komix se jmenuje Nemá cenu bojovat. Mám v hlavě vyřešenou báječnou zápletku- začátky budou nejspíš jako vždy nudné, ale postupně se děj pořádně rozjede. . . ;-)

Takže teď už ke komixu. . .

Ahoj! Jmenuju se Pavla Stančíková. Je mi sedmnáct let- už co nevidět vyletím rodičům z hnízda. Bydlíme (nově) v Twinbrooku. Přestěhovali jsme se sem z Bridgepordu- tamější rušný život nebyl nic pro nás.
Tak tohle jsem já. Ráda rybařím- to na mě přenesl taťka. Adam Stančík. Ale k tomu až později- takže, ráda rybařím, jsem začátečník sim-fu, zbožňuju cestování a občas si zaexperimentuju v kuchyni- sušenky, špagety nebo koláče mám nejraději. Ale teď už k mé rodině.
Tohle je už zmiňovaný taťulda Adam. Je mu čtyřicet. Je to vášnivý milovník přírody, rybaření a tak trochu knihomol. Pracuje jako vedoucí oddělení (obchod).
Tohle je moje matinka- Simona. Má tčiset osm let, je neurotická, dramatická, ale hodná, skvělá kuchařka, která má jen malinko problémy se spaním. Pracuje coby novinářka a v kuchyni má přirozený talent, narozdíl ode mě.
A nakonec moje drahá sestřička Lucka. Je jí čtrnáct a nemůže se dočkat, až bude mít vlastní auto, motorku nebo alespoň skůtr. Taky byla vyloženě nabručená, když jsme opustili Bridgeport. Tady je jen jedna nalévárna, do které vlastně nikdo nechodí. Bude se muset naučit, jak si najít přátele i jinde, než na diskotéce. A to opravdové přátele.

Nemyslete si. Twinbrook má i metro! Nedostanete se sice metrem kamkoli, musíte se trochu projít. Ale my máme zastávku hned přes ulici a dá se jím dojet do bistra, školy, parku. . . a naši mají vlastní auto- každý jedno. Ale nemyslete si- já si ho nepůjčuju každou chvíli. Bydlíme na ostrůvku spojeném s městem a bažinami mosty (a metrem). Máme docela prima sousedy, bydlíme u řeky a máme krásný dům. Co víc si přát? Teď už je naším jediným úkolem asimilovat s původním obyvatelstvem. Ale když jsme dokázali splynout i v Bridgeportu (kam jsme se přestěhovali ze Sunset Valley), tady to nebude problém.

Tak, jdu připravit první díl:-) Snad se Vám bude komix líbit! :-* ;-) XD♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama