Červen 2011

Českáobálka k Mazlíkům+ informace, bla, bla, bla. . .

24. června 2011 v 14:09 | Tessie |  TS3- Domácí mazlíčci
Pardon, že jsme s aktivitou mírně ve skluzu:-) Vynahradím vám to ou spoustou informací, ju? :c)

Spousta info k TS3 DoMaz+ fotky+omluva

13. června 2011 v 17:44 | Tessie |  TS3- Domácí mazlíčci
Zdar, děcka. Nejdřív to nudnější- začnu omluvou. Byla jsem celý víkend v Praze (v pátek po škole jsme vyjeli a v neděli o půl deváté jsme se vrátili). A teď avní- fotky a spousta informací k TS3 Domácí mazlíčci! :c)

Návod- jak vrátit simíka zpět do CAS+ mám Hrátky osudu

7. června 2011 v 15:56 | Tessie |  TS3- návody, tipy a triky
Ano, ano. Mám The Sims 3 Hrátky osudu (už od neděle), skvělý návod, na který jsem přišla včera, a za hodinku mi jede bus do hudebky. Takže to vezmu stručně. . .

TS3 DoMaz- už i komunita!

4. června 2011 v 19:52 | Tessie |  TS3- Domácí mazlíčci

Vytvořte pro své simíky dokonalé i nedokonalé domácí mazlíčky, například zuřivé hlídací psy, nezbedná koťátka či oddané koníky, a rozhodněte, jak budou vypadat a jaké budou mít vlastnosti. Díky celé řadě nových aktivit a společenských interakcí ovládejte samotné mazlíčky a zažijte svět z jejich perspektivy. Udělejte simíkům i jejich mazlíčkům radost a vezměte je na exkluzivní místo plné předmětů, které najdete pouze v Limitované edici. Dejte simíkům nového člena domácnosti a objevujte nové způsoby, jak si ještě lépe hrát se životem.

  • Více mazlíčků znamená více zábavy! Vytvořte si celou spoustu jedinečných psů, koček a vůbec poprvé také koní! Myslíte, že váš simík má na to, aby zkrotil divokého koně?
  • Staňte se zvířátkem. Ovládejte přímo jednotlivá zvířata, dovádějte s nimi, běhejte a skákejte. Staňte se dokonalým přítelem simíka, nebo mu proveďte pořádnou lumpárnu!
  • Mazlíčci mají své vlastní vlastnosti! Osobnosti mazlíčků vašich simíků mohou být prakticky jakékoli: mohou být inteligentní, odvážní, přátelští nebo se mohou bát vody, být zbrklí, přihlouplí, ale také dobrotiví, rychlí a obratní.

Mazlíčci se mohou naučit dovednostem. Kočky a psi se mohou naučit lovit, psi se dokáží naučit hledat speciální předměty do sbírky a aportovat a koně mají možnost naučit se závodit a skákat.

Simíci mohou své mazlíčky venčit! Vezměte Azora do parku, Micku do knihovny, nebo nasedněte na Grošáčka a zajeďte si do nové jízdárny.

Tak už i oficiální stránky:c)

TS3 Domácí mazlíčci- zkrátka šecko. . .

4. června 2011 v 19:39 | Tessie |  TS3- Domácí mazlíčci

Rendery


Trailer The Sims 3 Mazlíčci


"Domácí mazlíčci představují největší projekt v historii celé série, protože v sobě spojují to nejlepší z The Sims 3 a mnohem bohatší herní zážitky díky nově přidaným zvířátkům," řekl k novince Scott Evans, generální manažer studia The Sims. "Hráči budou moci vůbec poprvé hrát za svá zvířátka a sledovat život jejich očima."

Co najdeme v limitované edici?

Pokud jste četli nedávné novinky, určitě Vám neuniklo, že si budete moci předobjednávat Limitované edice k blížícímu se dodatku Domácí mazlíčci. Pokud chcete vědět, co budete moci v Limitované edici najít, čtěte dále. Jedná se sice jen o jednu vychytávku, která již byla zmíněna v článku níže, ale stojí za pozornost.
Získejte exkluzivní zverimex!
Dejte vašim simíkům a mazlíčkům tento exkluzivní zverimex, nebo si vytvořte vlastní tím, že jej vytvoříte na obecním pozemku. S Limitovanou edicí můžete:
  • Měnit vzhled a pocity vašeho simáckého města s exkluzivními místy!
  • Dávat svým simíkům nová místa, kde se mohou seznamovat s dalšími simíky i mazlíčky!
  • Získávat exkluzivní předměty, které si budete moci koupit ve zverimexu!

Mazlíky budeme moct ovládat:c)

4. června 2011 v 19:30 | Tessie |  TS3- Domácí mazlíčci
Tak dotřetice všeho dobrého. . . xD

Právě jsem se dozvěděla skvělou novinu.

"Domácí mazlíčci představují největší projekt v historii celé série, protože v sobě spojují to nejlepší z The Sims 3 a mnohem bohatší herní zážitky díky nově přidaným zvířátkům," řekl k novince Scott Evans, generální manažer studia The Sims. "Hráči budou moci vůbec poprvé hrát za svá zvířátka a sledovat život jejich očima."
Také máte v očích slzy štěstí? xD

Dočetla jsem se to na jednom z ehhhmmmmmmm. . .blogů, slovo od slova okopírované z článku Gamesims. Hrůza, až mi běhá mráz po zádech.

Každopádně to nejspíše znamená, že mazly budeme moci opravdu ovládat. Hihihihihá. . . . xD

A každého mazlíka si samozdřejmě můžete v editoru dle svých potřeb upravit. . . už se nemůžu dočkat, až na zlodějě poštvumísto nemotorného policisty smečku pitbulů, nebo až mého nejneoblíbenějšího sima nakopne kůň do . . . ale to byste stejně raději nechtěli slyšet. A co teprve SmrŤ na ihahovadu? To bude srandá. . .

TS3 Domácí mazlíčci- informace:-)

4. června 2011 v 19:18 | Tessie |  TS3- Domácí mazlíčci
A už tu máme první informace k 5. chystanému dodatku pro The Sims 3- Domácí mazlíčci. . . ;c)

Na výběr budeme mít z více než stovky různých plemen psů a koček.

Specialitou dodatku jsou koně. Simíci je můžou trénovat například ve skoku, starat se o ně a dokonce je využívat jako cestovní prostředek po městě!

Ve hře je samozdřejmě také možnost šlechtění různých plemen!

Zatím nevím, jestli budeme moct mazlíky ovládat. Ve druhém díle to šlo s cheatem, takže se modleme, dámy a pánové!

Budu dál pečlivě pročesávat internet a hledatpro Vás další informace:-)

Screenshoty a artworky z TS3 DoMaz

4. června 2011 v 19:08 | Tessie |  TS3- Domácí mazlíčci

Screenshoty

The Sims 3 Domáci maznáčikovia / Domácí MazlíčciThe Sims 3 Domáci maznáčikovia / Domácí MazlíčciThe Sims 3 Domáci maznáčikovia / Domácí Mazlíčci
The Sims 3 Domáci maznáčikovia / Domácí MazlíčciThe Sims 3 Domáci maznáčikovia / Domácí Mazlíčci

Artworky

The Sims 3 Domáci maznáčikovia / Domácí MazlíčciThe Sims 3 Domáci maznáčikovia / Domácí MazlíčciThe Sims 3 Domáci maznáčikovia / Domácí MazlíčciThe Sims 3 Domáci maznáčikovia / Domácí MazlíčciThe Sims 3 Domáci maznáčikovia / Domácí MazlíčciThe Sims 3 Domáci maznáčikovia / Domácí MazlíčciThe Sims 3 Domáci maznáčikovia / Domácí MazlíčciThe Sims 3 Domáci maznáčikovia / Domácí MazlíčciThe Sims 3 Domáci maznáčikovia / Domácí MazlíčciZDROJ: Gamesims.sk

TS3 DoMaz- obrázky:-)

3. června 2011 v 19:43 | Tessie! |  TS3- Domácí mazlíčci
Obrázok

A zde můžeme vidět několik situací ze života mazlíků a jejich simíků. . .
Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok


TS3 Domácí mazlíčci potvrzeni!

3. června 2011 v 19:37 | Tessie |  TS3- Domácí mazlíčci
A je to tu, děcka! Dnes jsem se dočetla, že 5. dodatek série The Sims 3 je oficiálně potvrzený! Z technických důvodů nemůžu tento článek oddělit oddělovačem, takže se Vám moc omlouvám. Ale teď už k věci! :-)


Ve videu můžete vidět spoustu věcí. . . kočku schovávající se pod postelí, ježdění na skvěle zpracovaných koních, míčky, kostičky a Smrtě jedoucího na koni. . . ! xD

Podle mě se EA konečně zaměřila na něco uřitečného- předchozí dodatky ani středověk mě upřímně moc nenadchly, ale na tento možná skvělý dodatek se opravdu těším. Měl by vyjít někdy na podzim tohoto roku. Už aby to bylo! :-)

Jen název se změnil- z původního (poněkud divného) Rizpoutaní ponese dodatek název Domácí mazlíčci, tedy stejně jako ve druhém díle. Tenhle je však zdřejmě mnohem, mnohem lepší.

Snad se dočkáme ve slíbeném termínu:-)