TS MazLové- německý treailler aneb Jak nám z něho vystřihli. . .

23. srpna 2011 v 20:46 | Tessie |  TS3- Domácí mazlíčci
Dneska tu nejsem. Brzo ráno jsme jeli na kola, ve dvě mám s děckama koupák. Takže tohleto přednastavuju;) Mám tu pro vás německý trailler z GamesCom- ten náš je ochuzenm o mnoho věcí, jako je například lov. . .
P.S.: Nevím, kdo vymyslel téma týdne:D Ale je to druhé nejdelší anglické slovo a znamená bezcený- např. ten náramek z falešného zlata je bezcenný. Bezcenný dům, šperk, učitel, kamarád, mobil, počítatč. . . na co si vzpomenete:D A vidíte? Ani to nedávám za téma týdne! xD

Jakmile si to stáhnu (ANO, stáhnu- jediná hra, která si nezaslouží, aby byla stažena, je Assassin's creed♥), vytvořím nejdřív kočku, na kterou se těším nejmíň, pak psa, na kterého se těším dost kvůli Derrickovi a nakonec si nechám koně. . . pokusím se vytvořit něco jako tohohle hnědýho, nebo normálního bělouše/ hnědáka/ vraníka:DTak nic:D- ten šmejd jeden zku*venej zas*anej deb*ilní!!! Dám určit datum vydání- zveřejní se. Smažu, do rozepsaných a znova- hned se zveřejní. Na počtvrté jsem to už ani nezkoušela a dávám ho sem už teď. Zku*venej Blog.cz!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni, pokud jsi tu byl:-)

KLIK!
Klik. . .
Kl-ik :-) :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama