Novinky z TS, AC i ze SherLocka

25. srpna 2012 v 12:31 | Tessie |  Žhavé novinky, informace
Zdar děcka! Po poměrně dlouhé době, rozbolavělá a v očekávání nadcházejícího útrpného týdne se vám hlásím s novinkama ze světa Sims, Assassin's Creed i Sherlockovaných:)

Tak jednak si ve Store můžete stáhnout nový světy (nuda, ale pro případ, že to někdo stahuje...)
Lucky Palms (o kterým jsem se už kdysi rozepsala)
The Sims 3 Lucky PalmsThe Sims 3 Lucky PalmsThe Sims 3 Lucky PalmsThe Sims 3 Lucky Palms
Slunečné pobřeží (beztak tam zase budou nějaký úžasný fontánky něco něco podobnýho)
The Sims 3 Slnečné pobrežie / Slunečné pobřežíThe Sims 3 Slnečné pobrežie / Slunečné pobřežíThe Sims 3 Slnečné pobrežie / Slunečné pobřežíThe Sims 3 Slnečné pobrežie / Slunečné pobřežíThe Sims 3 Slnečné pobrežie / Slunečné pobřežíThe Sims 3 Slnečné pobrežie / Slunečné pobřežíThe Sims 3 Slnečné pobrežie / Slunečné pobřežíThe Sims 3 Slnečné pobrežie / Slunečné pobřeží

A dále tu máme video ze Obludária. Nevím jak vás, ale mě nějak přešla touha po téhle hře. Úplně. Třeba se to změní, ale v aktuálních cca dvou týdnech mě to už nijak nebere. Ale užijte si to:D
Co se týče AC, máme tu video Uvnitř ACIII, epizoda první. Nic moc novýho, až na pár záběrů a soundtrack- hlavní lákadlo. Užijte si to:)
A k Sherlockianům... asi už to víte, žeano. Ale Benedict Cumberbatch si s parťákem Martinem Freemanem (nebo oblíbeným Johnem Watsonem) zahraje i v Hobitovi, kde má Matin hlavní roli, čili roli Bilba Pytlíka. No, zahraje. Sice si neužijeme jeho úžasných lícních kostí a chladných očí, ale okouzlí nás alespoň hlasem. A to ne jen tak nějakým, ale hlasem hlavního záporáka čili obrovského lidožravého draka Šmaka.

Drak šmak ale nebyl nějakej blbej českej plivník, kterej si nechal usekat hlavy od vidláka Honzy. Drak Šmak byl děsivý a prakticky nepřemožitelný, ale přesto velice, velice chytrý drak. To taky Bilbo malinko podcenil, když se s ním pustil do řeči a Šmakovi se z něj podařilo dostat spoustu informací dřív, než si to Bilbo uvědomil.

Ale nebudu vám říkat celou zápletku a především vyuzlení:) I když mám takovej pocit, že už jsem to kdysi vykecala:D
I am sherlocked - sherlock Photo

Tak nevím jak vy, ale já mám o důvod víc jít na premiéru s titulkama. Poslechnu si originální hlasy, rozhodně lepší, než kterýkoli nadabovaný.

Tudíž- teď se těším jen na Hobita, třetí řadu Sherlocka (první díl na motivy Prázdného domu) a AC trojku. jo a mimochodem- nebyla jsem nijak nažhavená na americkou revoluci. Ale jukněte na Nezlomnou vůli (taky je tam Benedict jako britský gentleman s vázankou) a možná se to zlepší.
Já, kdybych si měla vybrat mezi Američanama a Britama, bez váhání volím Brity a vysměju se do xichtu tomu, kdo mi tak blbou otázku položil.
You should - sherlock Photo

Britové mají sakra, ale sakra dlouhou historii. Po několik staletí ovládali svět. Dali vzniknout průmyslové revoluci. Vymysleli gentlemanství a dělají si vynikající čaj (včera jsem si opět dělala). A jako by mi vypadli z povahy- obecně mají rádi psy, čaj, královnu a především respektují cizí soukromí a na veřejnosti se chovají důstojně (aspoň ti, co nejsou úplně vygumovaní nebo přistěhovalci). Mám ráda chladné Britské počasí, bouřky, přeháňky, BBC, jídlo, památky a příšernou dopravu. A když jsme u toho, klasický taxíky. Tuším Hjundé je chtěl nahradit nějakejma novejma obludama, který už prošly tuším v NY.
Naštěstí to v Londýně moc nadšení nevyvolalo:)
You should - sherlock Photo

A jo ještě- aférka s princem Harrym. No, aférka. Někdo vyfotil Harryho a dal to na net, načež to otiskl Sun- čímž porušil nepsanou smlouvu mezi Buckinghamem a tiskem. Hájí se tím, že když je to na netu, je už jedno, jestli to otisknou. Až na to, že takhle to viděli všichni lidi, co žijou bez počítače narozdíl od nás, internetovejch volů.
You should - sherlock Photo
Já se na to nedívala a ani po tom netoužím. Mám nějaký sympatie ke královské rodině a navíc- i Harry je pořád jenom člověk. A není to ani model, takže nevím, proč bych ho měla vidět nahýho.
Sherlock - sherlock Photo

Navíc s nima soucítím. Představte si, že nikdy, už nikdy nebudete moct jít a ožrat se s kamarádama, aniž by vás u toho nevyfotila nějaká ubohá existence a bulvár z vás neudělal alkoholika. A babička královna vám to pak nevytmavila:D

Taky myslím, že lidi, co just chtěj vidět nahý slavný lidi, jsou ubožáci. Léčí si na tom svoje mindráky, a chtějí věřit tomu, že i slavní jsou stejně odporní a zkažení jako oni. Ubohost.

A jo, asi jste si všimli fotek pobízejících k učení:D Na to se budu dívat, až začne škola. A mimochodem- už si domova neužiju. Jeden do p*dele světa na chatu, kde budem spát vedle známejch. Já tam budu nejstarší. A při troše štěstí tam bude jenom jeden kluk, a to ještě mladší, než Mánička. Ten typ, co hraje WoWko, no fuj.
Sherlock - sherlock Photo
Takže jedinou příjemnou společností budou leda 'strýčkové' a to ještě jenom do chvíle, než se přiožerou začnou rejpat do psíka. Jestli zase někdo začnš, něco mu řeknu a hafana pochválím, když ho do té hnáty kousne. Že to umí jsem se na vlastní prst přesvědčina před pár týdnama. Ještě pořád je to vidět- šikulka můj milovanej:)
Sherlock - sherlock Photo
Jinak jsem se nedávno strašně předřela při cvičení a ještě teď mám namožený veškěrý svalstvo. I sednout si je pro mě bolestivej úkol. A co teprve umýt psíka!
Sherlock - sherlock Photo

Ale to nikdo neví a kdybych se to pokusila říct, otecko mi zase dá sprda, že kecám a že jenom sedím a nic nedělám. A to upřímně řečeno nemá cenu:)
Promotional Image of 'A Scanda in Belgravia' - sherlock Photo
Bože, mě bolí břicho. Se ani nehejbu, do háje. No, tož já si jdu projít jednu fanjovou bristkou galerii fotek ze Sherlocka.

P.S.: mám rozdělaný už čtvrtý video se Sherlockem:D Ale tentokrát už to fakt dám! Jenom je to strašná práce, projet každej díl, vystřihnout zajímavý části, pohledy, dojemný ukázky a pak najít ty vhodný, aby se to nebilo s hudbou.

To už ale nedodělám, páč zejtra jedem do Vidlákova (nebo Kyselé Prdele:D) a otecko mi zabaví mobil i noťas. Jéee, já už se tak strašně těším, už se nemůžu dočkat, jéee! Ale vím, že můžu být ráda, že někam jedu. Ale to neznamená, že z toho musím být nadšená:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Albertkap Albertkap | E-mail | Web | 4. června 2018 v 22:16 | Reagovat

The men's prostate is central to the section of a male's reproductive :. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate gland is situated just as you're watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really really irritating and inconvenient to the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.

Prostate infection, often known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related problem in men younger than 55 years of age. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of most types of prostate infection. It is due to bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition connected with a particular defect inside gland along with the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be brought on by trauma towards the urinary tract or by infections received from other regions with the body. A patient may experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal from the prostate defect accompanied by the utilization antibiotics and NSAIDs to help remedy the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not yet to ascertain the cause of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable weight loss program is important. These are some in the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for general health and will also also keep the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a couple of ejaculations weekly will prevent cancer of the prostate.

3. Eat steak sparingly. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef weekly will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most crucial measure to adopt to ensure a proper prostate is always to choose regular prostate health screening. If you are forty years and above, you need to opt for prostate examination at least one time annually.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama