Trailer k uvedení do hry Obludek

8. září 2012 v 17:10 | Tessie |  TS3- ostatní dodatky
Zdar haranti! Tak dneska tu máme video k uvedení do hry The Sims 3 Obludírium. A já si jdu zase zpravovat kružítko, šmajrá.

Hm, celkem hezký. Ale momentálně se nejvíc těším na Hobita a Šmaka, na tupý zlobry, na znuděnýho, mrtvýho génia ve třetí řadě Sherlocka, na to, jak se Ohař dá dohromady s Aryou, až nakonec (spoiler) vykrvácí v lese (konec spoilerů) ve třetí řadě Hry o trůny (a to ještě možná) a na to, jak budu lovit zviřátka a především Templáře v Assassin's Creed III. Né že bych měla indiány a ameriku radši než rytíře Renesanci, ale čerství hajzlíci na zabití- to potěší každýho Assassinátora:)

JInak chystám opravdu vypiplanej článek ke Hře o trůny, ale ty blbý fotky způsobujou, že mi to při zveřejňování nebo ukládání píše, že "článek musí obsahovat text". Takže buď musímn a) zjistit, který z nich to jsou a vyházet je (a to jsou to všechno úža fotky), nebo b) to hodit do Wordu a na leteckou poštu s tím, že to tam bude čtrnáct dní a pak aloha:D

Tož jdu robit domácí práce, úkoly do matiky a vyzdobit si bižuli. Asi zním jako šprt, ale chci to mít za sebou:D A nebojte, obvykle nedělám vůbec nic. Ale možná, že až s tím zkončím, budu mít ještě dost energie napsat vám sem dva článečky, z toho jeden jako téma týdne (který chválim).

Tož se to zatím mějte a zbytek znáte: hrát si s bombama, krást dopisy a lovit Templáře:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama