Assassin's Creed III- videa a spoilery:)

20. října 2012 v 10:47 | Tessie |  Assassin's creed (všechny díly)
Zdar děcka! Mám tu pár videí, kde můžeme vidět přímo gameplay, bojový kreace, šplhání po stromech, lovení britů, indiánskou hatmatilku a mnoho dalšího.

Co se týče nejzajímavějších novinek, který mě zaujaly...
• po tom, co se v Revelations bomby tak krásně vyvinuly, ať už jste chtěli někoho nepříjemně zranit střepama, zmizet v oblaku kouře, udělat z bandy strážných krvavej flek nebo někoho ocáknout jehněčí krví (to musí být ŠOK), teď si tak nanejvýš párkrát vystřelíte z muškety. Mušketa se v jedné věci úžasně podobá kuši. Strašně dlouho trvá, než se znovu nabije. Takže pokud nepřítele (tzn. Connora, tzn. nás) ihned nezastřelíte první ranou nebo ho ještě dodatečně nepíchnete, jste v háji. A podle toho, co jsem viděla, vojáci nepobrali o moc víc fištrónů. Stojí jak kdyby měli kopí, a ne palnou zbraň, a hezky spořádaně čekají, až je Connor bleskově zmasakruje.
• boj mi ze všeho nejvíc připomíná Brotherhood. A to tím, že stačí zmáčknout jedno tlačítko a než to stihnete zastavit, tři nepřátelé chroptí na zemi v kaluži vlastní krve. Prostě to není žádná sranda! A co, když sem tam dostanete někoho těžšího. Jeden skill za druhým a během pár minut máte vymalováno. Kdo by potřeboval utíkat? I bez lékáren by Connor vyvraždil křídlo britské armády a to s prstem v nose.
• ale noták! Moje nejoblíbenější způsoby, tzn. naběhnout do někoho, skočit a při dopadu mu do krku zarazit skrytou čepel, a seskočit z budovy a udělat to samý, se nekonají. Indiánovi to prostě není dost dobrý, on radši naběhne do chlapů bez jakýhokoli přemýšlení, vždyť je stejně má za chvilku z krku!
• pro Connora zjevně neplatí gravitace tak, jako pro nás ostatní:) Když šplhá, jako by měl v hlavě hélium, takže bez zadrhnutí hopsá a leze. Ale co, aspoň se nám bude dobře a bleskově mizet nebo lovit, no ni? Říkal tady někdo, že předchozí díly byly nereálný?! :D
• lovec. Konečně jelen, kterej není blbej. No dobrá, ale jak má poznat, že je to Assassin? Ale furt lepší než kleknout na místě nebo utíkat jako většina jiných zviřátek. Tak mě napadá, jestli je vůbec možný ze země sundat jelena jediným šípem, a jestli opižlaná mrtvola vypadá stejně jako ve Skyrimu, tzn. stejně jako předtím. Asi jo, to by bylo trochu zbytečný a nechutný:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama