Velký, opravdu velký souhrn novinek z TS:)

10. října 2012 v 22:14 | Tessie |  TS3- ostatní dodatky
Zdar děcka! Tak sladký to znova napsat. Říkám to každej den, ale psát. . . jo, to píšu jenom vám:)

Tak děcka- máme tu dva Sims Casty. Íííí, to je mrzutý. Jak dlouho jsem tady kurňa nebyla? Nievas možno, že tak dlouho!
A taky je tu spousta slibů od tvůrců (jasněěě, jako vždycky tam všecko bude:D)
The Sims 3 Ročné obdobia - UFOThe Sims 3 Ročné obdobia - Kameň počasiaUkážka nového susedstva Monte VistaLogo novej kolekcie The Sims 3 70s, 80s & 90s Stuff Pack
První důležitá otázka, i když nechápu, jak se na ni nějakej intoš vůbec může ptát: Bude počasí a roční období i v ostatních sousedstvích?
Ne, lejt vám bude jenom v Sunset Valley. Géniové:D
Třeba Moonlight Falls vypadají v podzimní mlze ještě hustěji a ještě víc jako z céčkovýho americkýho hororu:)

Velký lákadlo- ufoni.
I think that alins doesn't exist.
Sorry, ale já prostě musela, mám to na Fleshcards:D
Ufoni žu nebudou takoví fajne zelení něco s velkýma černýma očima. Mají moc a můžou být simům vážným prokletím.

Místo spánku mají sílu mysli (Brain power), která se samozřejmě vyčerpává a dočerpat se dá vysáváním simů (aby to znělo líp- pomocí mentální telepatie).

Ufoní rodinky taky můžou vlastnit plně funkční UFO (teda můžou mít to, co si pod tímhle všichni představí- mimozemskej létající talíř). S ním můžou někomu způsobit infarkt pomocí blikátek nebo se ve chvíli dostat na opačnou stranu města.

A nebojte, záhadný otěhotnění a gravidnost při únosu furt bude mezi možnostma:)

Řeč byla i o oslavách. Na podzim můžou simové přinést předem připravené jídlo (aneb způsob, jak se zdarma přež. . . papat), pomalovat si xivhtíky květinkama a duhama, lovit jabka ze žlebu bez pomoci končetin nebo soutěžit v přežíeehmdání se koláčema. Jinak vítězstvím můžete dostat Festivalový lístky, za který si pak ve stánku můžete koupit spešl odměny:)

Promiskuitní simíci můžou brát simoleony za to, že dají hubana každýmu, kdo jim zaplatí a opuštění zoufalci a typ Teorie Velkého třesku si můžou zaplatit za to, že budou jedním z třiceti simů, kterým dá siminka ve stánku polibek. Fuj, to zní divně. Ale pusa zní ještě hůř.

"Sporty." Ha:D Ha ha. Ha ha ha ha ha ha. Ha.
Jo, jasně.
Snowboarding- na rampě. Plavání v moři je vrcholovej sport. Koulovačka je smrtelně nebezpečná, ještě nebezpečnější než paintball nebo lukostřelba. Fotbal ve dvou je vážně o pusu. A co teprve skákání do bazénu, hůůů!

Oblékání. . . budem muset průběžně měnit styl venkovního oblečení. Doufám, že tak aspoň dají věšák. Samozřejmě hrozí přehřátí nebo podchlazení, teda blbá náladovka a nudle u nosu.

Ale zajímavá blbinka- Weather stone, neboli šutrák počasí. Musíte mít ale Obludárium, musíte být obluda a musíte sledovat mapu, abyste ho mohli použít, páč se libovolně objevuje po celým městě. Ihned se ale zobrazí na mapě. Například vlkodlak si přivolal Loveckou bouři (Hunter storm), což zní mnohem drsněji, než to vypadá. Během chvíle se jenom kolem šuru objevily tři vzácný kameny. To vzrušení:)

Další sadou bude Styl 70., 80. a 90. let. Čili retro. Americký retro, samozřejmě, takže nečekejte Vyprávěj.

Co mě trochu štve, je nový sousedství Monte Vista, který vypadá jako vytřižený z toskánska. Obsahuje kamennou pec, kde si simové pečou lasagne, pizzu nebo calzone. Hmmm, taliáni mají za ušima, to říkám pořád a dlouho. Jedli jste někdy domácí lasagne? Opravdový? Ne hotový kupovaný šunty? Kousek nebe a ani to není tak těžký na přípravu.

Ale co, už jsem si něco podobnýho postavila. Vlastně to vypadalo úplně stejně:D

Dále- oznámení The Sims 3 Magazín dostupnej pro Androidy (čili i pro mě:D) iPady a tablety (což mám taky, ale mobila mám radši).

A taky mají někteří fandové pocit, že dva volové na pódiu znamenají předzvěst devátýho dodatku, kde se zase bude studovat.

No, všechno je to možný. Což neznamená, že se to stane:D

A jako bešamel na lasagních tu máme záznam z chatu, kdyby to někoho zajímalo.
Tak se mějte, a držte mi pěsti na zítřejší zkoušení a písemku. A těm mě podobným připomínám- Assassin's Creed III vychází už 30. října! A nikomu neublíží, když už si to objednáte dřív:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama