Děkujeme Desmondovi

21. prosince 2012 v 13:21 | Tessie |  Assassin's creed (všechny díly)
Zdarte děcka. Jen tak mimochodem- mám napsanej článek na téma Noční tvorové, ale nejd ezveřejnit. Fotkama to není. Prostě spolehlivej blog.cz, žeano:) Teď ale něco důležitějšího.

Tak lidi, právě jsme oficiálně přežili konec světa. O čtvrt na jednu. Někteří věřili, že se v té chvíli něco po a jsme odsouzení k záhubě, i když to ještě nevíme, jiní, kterejm už došlo, že konec světa je blbost, alespoň vytrubujpu, že se planety postavily do lajny (čehož by si žádnej astronom nevšimnul) a že se teď všichni a)očišťujeme nebo b) hubíme, že nastaly změny v našem myšlení a že svět mííří do úžasné nové éry, ve které jsme všichni vegani a neubližujeme přírodě, protože umíme zužitkovat dostatek slunečního záření.

Já můžu říct jedno: paka, co chtěly skákat do sopky, a paka, co si postavily a vybavily bunkry, by si měly jednu vlepit.

A já tímto děkuju Desmondu Milesovi, který zachránil náš svět na pár milionů generací dopředu. A pak vezme štafetu další Assassin, i když se mu v tom bude pokoušet zabránit banda Templářů:)
Takže pamatujme, děti: Nic není pravda, vše je dovoleno.
Na zopakování si pusťte tenhle fanmade Trailer- a já nejspíš taky jeden zveřejním:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama