Spoiler jak Zeď

7. prosince 2012 v 18:56 | Tessie |  Assassin's creed (všechny díly)
Víte, kterou zeď myslím. Tu velkou, bílou, ledem pokrytou věc na severu Západozemí, po které chodí černý tečky s pochodněma. Čili- řada gameplayů bez rádoby chytrejch keců, jen čistej příběh a hra:) Já se u toho zasmála, celý dny jsem přemýšlela a těšila se na další díl. Jenže protentokrát už mám utrum, páč jsem dodívala zatím poslední dokoukanej díl:D


Už při prvním záběru na Ziio bylo jasný, jak to asi dopadne. Při scéně ,,Proboha ženská, chci si jenom promluvit!" jsem se upřímně smála. Chudák, takovýho snažení. Ale od začátku.

V jednom blbým gameplay s kritickým komentářem onen komentátor řekl, že nejdřív neměl (jaksetenchlapsakrajmenuje-vždyckytozapomenu) Haythama Kenwaye rád, ale časem si ho zaláskoval( jak jenom může člověk, co nikdy nehrál a co víc- nebyl nadšenej sérií Assassin's Creed- mít v lásce Assassina).

Nejdřív- je to divnej chlap, niajk zvlášť sympatickej. To umí každej rekrut s prstem v nose, přešplhat pár výkklenků a vyháčkovat zámek! Však on se ukáže.

Poté, po rvačce na lodi a misích v Bostonu- je to profík. Nechápu, proč on není hlavním hrdinou, i když na toho začal vystupovat trochu pozdě.
A pak zvrat, když sympatickýho Charlese Leeho pasoval. Ještě ani jednou nezaznělo krédo, ani slovo Assassin. hm, asi to tutlají tak usilovně, že ani nevyslovujou, co jsou vlastně zač. Schválně, jestli zazní Nic není pravda, vše je dovoleno.
...
No, od tradiční řeči se to dost liší. A PAK...

Když Chraliemu navlíknul prsten a přivítal ho mezi Templáři, na okamžik jsem si myslela, že si dělá srandu. Ne, že by si moc často srandu dělal, ale přecejenom, britskej přízvuk, humor i gentlemanství. . .
Ne. Chvíle ticha a já s otevřenou pusou čučím, že se všichni tváří vážně. A pak to Desmond krásně vystihnul.
,,Počkat, COŽE?!"
Shaun a Rebeca se taky upřímně divili. A zatámco já si dávala facepalm a v duchu Ježíšovala, proč hoši od ubi najednou tak začali vyzvedávat, že Templáři jsou vlastně taky svým způsbem hodní kluci, Desmond dostal lepáka (spíš pěstí) od tatínka, kterej vypadá jako bývalej templář. Hajjjzlové.

No tak fajne, jasně, že k Assassinům se občas přidal blbý lidi a k Templářům dobrý lidi, ale obecně Templáři chtějí lidi kontrolovat a ovládat, zatímco Assassini brání jejich svobodnou vůli, aniž by jim za to někdo z nich poděkoval. Jasně, že drtivá většina ohrnuje rypák, ale co s tím. Pracujeme ve stínech, abychom sloužili světlu. Nebo, jak psal filmovej Lincoln, Dějiny preferují vzletné projevy před tichými činy.

S tímto vědomím jsem pokračovala. A jen co svišti vyběhli do kopců, i když jenom cestou jim to tři lidi zakazovali, mě už bylo jasný, jak to asi skončí. No jo, děcka.
A pak další šok- Charles Lee dává jasně najevo, kolik toho pochytil z morálky a zásad Connorovoa tatíka. Kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby mu neflusnul do xichtu. Ale stalo se a doufám, že mu to steklo do voka.

Sympatická Ziio umřela. Jaksekruci- Haytham už se před pěti lety obrátil ke své lásce zády a odplul- racionální, i když trochu blbý gesto, hlavně, když jeho rekrut a přítel zbil jeho pětiletýho syna, vypálil jeho vesnici a většinu jejích obyvatel, včetně Haythamovy lásky zabil. Co by asi udělal Haytham Kenway, kdyby ho slyšel mluvit o tom, že indiánská rasa je podřadná a špinavá.

Jináč na postavách.cz už je profil Haythama. Nečetla jsem dál, než po to, jak opustil Ziio. A poslední dvě slova, že zemřel. To mě nemrzí, všichni musíme, jenom mám takovej pocit, že to bylo rukou svého syna. A prostě jsem si musela vzpomenout na Darth Vadera, odjakživa mou nejoblíbenější postavu Hvězdných válek, a parodie na youtube.
,,...Syn Anakina Skywalkera-"
,,Já má syna?"
,,Ne, řekl jsem syn Anakina Skywalkera, ty jsi Darth-"
,,JÁ MÁM SYNA! To je nádherný! Musím to všem říct!"
,,...tvou sestru. Máš přece sestru, ne? Dvojče. . . TAKŽE JÁ MÁM I DCERU? To je. . . to je úžasný!"

Tak, sorry za vsuvku.
...
A ještě jedna, když už jsem v tom:D
Jako ten kluk jsem asi vypadala v té samé chvíli i ve chvíli odhalení Templářů.

A další gameplaye, ale u těch jde spíš o komentáře autora:D Navíc, jako by mi vypadl z oka, co se týče pohledu na herní svět a především sérii Assassin's Creed. Kdysi jsem si vypsala pár hlášek, u kterejch jsem se fakt zasmála.

Může se vám jevit jako vůl, ale mě prostě vždycky rozesměje, jak se rozkošnicky rozplývá nad bobrama a mývalama a jak se bojí vlků:D
,,Lišek už mám plný kecky."
,,Kdyby se ten zajíc chtěl vrátit a chytit se do oka, což von asi neudělá, mrcha, co?"
,,To je POMSTA, vy svině zrzavý!"
,,Jak říkám, chce to patch. Chcetochcetochcetochcetochcetochcetochcetochcetochceto patch."
,,Allons y! Ha ha, like a boss."

Pusťte si i jeho ostatní videa, odzačátku, pokud se alespoň nepatrně zajímáte o příběh, ale každopádně se na to v nejbližší době mrkněte. Asi si to pustím potřetí, vždycky mi to zvedne náladu:)

Prodnešek mám dost, sorry za neaktivitu. Musím jít přepisovat sešity z celýho tohoto týdne. No jo, Vídeň, chřipka, dlouhej příběh:) Tak plesk a mlask, děcka, jak píše na rozločenou jeden kreativ z blog.cz:D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama